Krásy, zajímavosti a záhady Země

Poznejte svět kamenů a skal.

Fotografická soutěž pro turisty, cestovatele a geology

Web (nejen)
 o přírodních krásách a zajímavostech - www.KrasyZeme.cz

Web Krásy Země přibližuje kameny, skály, kopce i hory, ale k tomu také podzemí a krasové jevy, vodstvo v různé podobě apod.


Rozcestník webu.


Skála zvaná Stařík Hoy, Skotsko >>>


Fotosoutěž je pro děti, mládež i dospělé

Vyhlašuji soutěž, základem které je to, že Vy mi pošlete Vámi pořízenou fotografii (či více) místa, které má nějakou souvislost s obsahem tohoto webu a já to zde vystavím pro poučení a potěchu všech.

Fotografie (minimální rozměr 320 x 240 px) musí být Vaším vlastnictvím a jejich zasláním na můj e-mail (do předmětu zprávy napište "FOTOSOUTĚŽ") souhlasíte, že mohou být uveřejněné i na všech dalších místech, souvisejících a propojených s tímto webem, v mé správě, a tedy pod mojí kontrolou obsahu webů.

Odměnou Vám bude zviditelnění se, obrovská sláva a samozřejmě zcela navždy všeobecná vážnost, jakož i možnost stát se patronem tohoto webu. Komu by to bylo málo, toho ubezpečuji, že k tomu přidám i svoji vděčnost.

Patron tohoto webu

Pokud mi s obsahem někdo pomůže výrazněji, toho uvedu jako "Patrona", s odkazem na něj, jeho výrobky, činnost apod. Stejně tak u všech obrázků a textů, zaslaných všemi ostatními, může být odkaz na Vaše stránky, nebo text v podobě, jak budete chtít, případně zájmu třeba i nic (jak se domluvíme).

Patronem může také být ctěná a všemi vážená osoba, takže například politici jsou skoro bez šance ... Vítáni jsou raději zpěváci, herci apod. lidé, kteří nějakou tu legrácku, nebo ďoubnutí do politiků, nebudou brát nijak tragicky.

Pokud jste na snímku např. se svojí milenkou a nechcete, aby to viděla manželka, mohu ji na Vaše přání z fotografie vyretušovat , případně i Vás.


Ještě jednou odkaz na Rozcestník webu "Krásy, zajímavosti a záhady Země".


Informace

Nabídka služeb

Přírodověda

Doporučené odkazy

Mrkající myška

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.